Головна    Гуртки    Хореографія

Хореографія

19 Червня 2020
0 коментарів

Хореографія– для дітей з молодшого дошкільного віку (4-й р.ж). Навчання хореографії в кожній дошкільній групі проводиться по два заняття на тиждень.

Керівники гуртка з хореографії:
• Кухарук Ірина Юріївна;
• Ганджій Інна Олексіївна;
• Лєщук Марина Олексіївн;
• Остапишена Зоя Володимирівна

Очікуваний результат:
Хореографічна компетенція – дитина має уявлення про хореографію як вид мистецтва, розрізняє та емоційно-ціннісно ставиться до його основних видів (народні, класичні, бальні, сучасні танці), жанрів (гопак, гуцулка, вальс, полька, галоп тощо); орієнтується в танцювальній абетці позицій, рухів. Виконує під керівництвом педагога і самостійно танцювальні рухи, вправи, хороводи, танці, творчі завдання; відтворює танцювальними рухами характер, темп, динаміку музики; узгоджує рухи з музикою і одночасно взаємодіє з партнером, гуртом дітей; відтворює музичний образ пластикою і рухами свого тіла, імпровізує в образі. Одержує радість, естетичну насолоду від виконання танцю.

0 коментарів

Коментарі закриті.