Головна    Новини    День ромашки

День ромашки

24 Червня 2020
0 коментарів

Кажуть, що сьогодні, 24 червня – День квітки – Ромашки! Цікавооо. Ми, у “Боровичку”, запропонували дітям, розповісти, що вони знають про цю квітку, і намалювати її.
Ромашка – дивовижна квітка, вона схожа на маленьке сонечко???, що дарує свою красу людям. Білі пелюсточки, тонкі і ніжні, оточують золоту серединку, на яку сідають відпочити втомлені метелики та працьовиті бджоли. Ромашку часто називають королевою лугів і полів. І недарма. Коли ромашок багато, вони стають схожі на величезне біле море, в яке хочеться зануритися, розкинути руки і лежати довго-довго, дивлячись у високе небо.
Я люблю ромашку за її ніжність і простоту, за те, що вона дарує щастя і радість!
Під час прогулянки, дорослі і дітлахи, спробували намалювати ціле поле квітів ?????????
Ромашка є символом доброти і чистоти, то нехай, у наших дітей,які так гарно малюють квітку ромашку, буде все гаразд, і,нехай,вони будуть здоровими і щасливими!!!
Малята, творіть, малюйте – це прекрасноооооо ???
Адже, малюнки – це відображення творчості дитини, її почуття прекрасного. Малюючи, діти також розвивають логічне мислення, абстрактну уяву, оскільки вчаться відображати навколишній світ у двовимірному просторі, на папері, на асфальті.
Дякуємо Марині Дягель за чудову ідею під час прогулянки!

0 коментарів