Головна    Новини    Дивовижний жук

Дивовижний жук

26 Червня 2020
0 коментарів

Вихователь Катерина Малунова, разом зі своїми вихованцями, сьогодні, зустріли на майданчику цікаву істоту – жука-оленя. Радощів не було меж :)))
Усі, з інтересом розглядали гостя. Катерина Миколаївна провела з дітлахами цікаву бесіду – розповідь:

– Як ви гадаєте, який у жука-оленя характер?
– Чи до вподоби йому жити по сусідству з іншими комахами?
– Поміркуйте, чи добре для жука бути таким гарним велетнем. Чому?
– Чи є на Землі тварини, які тільки шкодять природі?
– Наведіть приклади тварин, які є водночас і корисними для природи, і шкідливими.
– Чому тварин заносять до Червоної книги? Чи вони обов’язково залишаються у ній назавжди? Від кого це залежить?
– Як ми можемо допомогти вберегти природу?
– Подивіться на цю комаху і поміркуйте, на яку тварину він схожий?

Педагог, наголосила, що жук – олень є одним з найбільших жуків в Європі та його занесено до Червоної книги в багатьох країнах, у тому числі в Україні? Його довжина сягає до 9 см. Свою назву отримав за щелепу, схожу на роги оленя. Такі рогиє тільки у самця. Він використовує їх у змаганнях з іншими жуками. Дорослий жук намагається підняти суперника “на роги” і скинути вниз. Малята зрозуміли, що комашці буде цікаво жити в природі,а,тому,залишили його у звичному природному середовищі. До побачення, жучок-олень!!!

Інформація для дорослих?:
Всім нам хочеться, щоб наші діти були кмітливими, допитливими, догадливими, передбачливими, дотепними, тобто, розумними. Розумний той, хто вміє мислити. Що значить мислити? Хіба не народжуємося ми вже розумними або «не дуже»? Так, ми народжуємося з різними схильностями, в тому числі і до розумової діяльності. Але розумною легше вирости тій дитини, якій допомогли навчитися мислити, ніж тій, яка організовувала своє мислення сама.
Світ, в який приходить дитина, багатий і різноманітний. Щоб жити в ньому, маляті необхідно розібратися у властивостях, якостях предметів, в їх призначенні, в просторових і часових відносинах, явищах навколишньої дійсності. Йому потрібні знання, які допоможуть ознайомитися з доступними його розумінню суспільними явищами, з трудовою діяльністю людини.
Далі буде.

0 коментарів